Şahin Rektifiye Kara ve Deniz Motorları Yenileme Merkezine Hoşgeldiniz...

Şahin Rektifiye Kara ve Deniz Motorları Yenileme Merkezi 1977 yılında kurulmuştur. Firmamız Anadolu yakasında faaliyete geçen ilk motor yenileme atölyelerinden biridir. Kurulduğu yıllarda binek ve ticari araç motorlarının yenileştirme işlemlerini yapan merkezimiz bilgi, teknoloji ve kapasite olarak sürekli gelişerek, 1980'lerden itibaren gemi motorlarının da yenileştirme işlemlerine başlamıştır.

1990'lı Yılların başında Pendik Oto Sanayindeki atölyemiz artan kapasitemize cevap veremediğinden Şahin İş Merkezinin inşaatına başladık. 1991 Yılında ise yeni hizmet binamıza taşındık. Devam eden yıllar içerisinde İstanbul'da ve Türkiye'de bilinen ve güvenilen öncü bir kuruluş olduk.

Şahin Rektifiye Motor Rektifiyeciliğinde oluşan deneyimlerinin çizgisinde, Turbo Yenileştirme konusunda 2009 itibariyle ihtiyaç duyulan yüksek teknoloji makineleri ve kaliteli personeli bünyesine kazandırarak Turbo Yenileştirme alanında Türkiye genelinde öncü bir kuruluş olma niteliği kazanmıştır.

1500 Metre kare kapalı alan içinde, 45 çalışanı, 7 servis aracı, yüksek kapasite ve ileri teknoloji makineleriyle hizmetlerimizi müşterilerimizin beklentileri yönünde sürekli geliştirmekteyiz.

KARŞILIKLI ANLAYIŞ VE GÜVENLE DAHA GÜZEL BİR GELECEĞE...

Mehmet ŞAHİN
Genel Müdür

 

Bunlara da göz atabilirsiniz ?